Ana Sayfa   |   Fiyat Listemiz   |   Uyku Bilgileri   |    Kataloglar
 

Ürün Kategorileri
Yataklar

Viscostar Yataklar
Pocket Spring Paket Yaylı Yataklar
Lateksit Ergonomik Yaysız Yataklar

Bebek Ürünleri

Bebek Yatakları
Visco Bebek Ürünü
Hamile ve Bebek destek ürünleri

Beyaz Ev Tekstili

Lisanslı Ürünler
Kaz Tüyü Ürünler
Diğer Ev Tekstili

Medikal Destek Sistemleri

Baş, Boyun ve Bel Desteği
Sırt, Basen ve Bacak Desteği

Baza ve Başlıklar

Basic Series
Style Series
Döşeme Alternatifleri
Baza Ayağı Seçenekleri
Basic Series Başlıklar
Style Series Başlıklar
Komodinler

SOFA & BED SERİES

Sofa ve Bed Series

 
 
Teknolojilerimiz

Sağlıklı bir uyku için gereken tüm teknolojiler İşbir Yatak’ta…

Marka ve ürün konumlandırmasını “dünyada gelişen teknolojiyi sektöre adapte etme” şeklinde yapan İşbir Yatak, ürettiği üstün teknoloji yataklar ile sağlığına ve konforuna önem verenlerin birinci tercihidir. Rakiplerinden farklı kullandığı “açık hücreli visko teknolojisi”, sadece İşbir için Türk mühendisleri tarafından üretilen “polimer yay teknolojisi”, tüm yataklarda kullanılan lisanslı “Quallofil Allerban” teknolojisi, yatakların lavanta kokmasını, anti-stress etkisine sahip olmasını sağlayan özel “nano teknoloji” ile üretilmiş yatak kumaşları, atsaçı yatak, hindistan cevizi özlü yatak, sporcular için özel nem tutmayan yatak gibi yeniliklerle her anlamda ve her zaman pazarda yatak modasının öncüsü olmuştur.

teknoloji-atom

AÇIK HÜCRELİ VISCO TEKNOLOJİSİ

Yatak ve uyku konforunda uzay teknolojisi

Ürünlerimizde kullanılan viskoelastik malzeme, sıradan bir destek malzemesi değil; ilk olarak NASA tarafından astronotların uzay yolculukları sırasında maruz kaldığı basıncı indirgemek için keşfedilmiş bir üründür. Diğer üretimlerden farklı olarak açık hücreli yapısıyla vücut ısısı ve basıncına duyarlı bu malzemenin yataklarda kullanımıyla yatağın vücudunuzun özelliklerine göre tepki vermesi sağlanır. Uyku esnasında yatağın vücuda uyguladığı karşı basıncı engelleyen akıllı hafıza hücreleri barındırdığı için bu malzemenin kullanıldığı yataklar AKILLI YATAK olarak adlandırılır.

isbir_visco_model1

Mükemmel destek için değişik tercihlere göre ideal yoğunluklarda (75-85-100 Üstü Kg/m3, Tg=-10, -50, Geri dönüş süresi 20°C’de 10sn.) üretilen AKILLI YATAKLAR aynı zamanda yoğun hava geçirgen olarak tasarlanmıştır.

QUALLOFIL ALLERBAN DOLGU TEKNOLOJİSİ

Ultra hafif, dolgun ve maksimum hava sirkulasyonu özellikli dolgu elyaflar.

İşbir Yatak tüm yatak ürünlerinde dolgu malzemesi Quallofil® Allerban® dolgu elyaflarını kullanır. Bu ürün lisans anlaşması çerçevesinde Türkiye’de sadece İşbir Yatak tarafından kullanılmaktadır. İşbir için özel olarak geliştirilen Quallofil® Allerban® elyafı ile yatağınızın, Quallofil® Air Allerban® elyafı ile yastığınızın ve yorganınızın ekstra dolgun, konforlu ve hafif olması sağlanmıştır. Özel hava kanalcıklı bu teknoloji, hem yaz hem kış boyunca rahat bir uyku uyumanız için ideal ortam yaratır. Bu özel dolgu elyafı patentli lif yapısıyla vücudunuz için gereken hava sirkülasyonunu sağlar.

POLiMER YAY TEKNOLOJİSİ

Türkiye’de ilk ve tek polimer yay teknolojisi (Patentli ürün)

Isıya ve basınca duyarlı viskoelastik malzemeden üretilen AKILLI YATAK’larda ilerleme, yatak sektöründe köklü bir değişimin habercisi olan polymer yayların kullanımıyla hız kazanmıştır. Ses yapmayan, dayanımı metal yaylara oranla artırılmış, vücuda göre farklı sertliklerde kullanılabilen bu yaylar AKILLI YATAK’lara ekstra konfor katmıştır. Türkiye’de sadece İşbir için üretilen bu yaylar kolayca deforme olmaması için tasarlanmıştır. Ayrıca metallere yakın olmaktan kaynaklı oluşabilecek MFDS’ye* engel olunmaktadır.

*Magnetic Field Deficiency Syndrome – Manyetik Alan Sendromu: Vücudun ihtiyaç duyduğu doğal manyetik enerjinin bozulması sonucu ,yaşanan uykusuzluk, yorgunluk, kronik ağrılar, omuz, sırt ve boyun ağrıları, baş ağrısı, baş dönmesi gibi semptomların bir arada görünmesi durumudur.

ANTI-STRES TEKNOLOJİSİ

Vücudunuzu stresten arındıracak teknoloji yatağınızda

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu bedeninizde biriken stresten arınmanız çok önemlidir. Bu amaçla özel olarak tasarlanmış, mükemmel elektrik iletkenliğine sahip karbon fiberli kumaşlar uyku sırasında vücudunuz üzerinde birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi, vücudunuzdan atmanızı sağlar. Anti-stres etkili karbon fiberlerle birlikte denizyosunu özelliği bulunan SeaCell kumaşı, cildinize yumuşaklık ve tazelik katar. SeaCell & Wellness Anti-Stress kumaşında, deniz yosunu içinde bulunan bazı aktif elementler bulunur.

Yosunun cildi taze tutma özelliği yatağınıza sıradan bir stres önleyici olma özelliğinden çok daha fazlasını katar. Etkinliği artırılmış iyilik, hoşluk hissi oluşturur.

NANO TEKNOLOJİ

Nano teknoloji ile yatağınızdaki lavanta kokusu çok uzun süre kalıcı

Lavender Garden, kumaşı içerisine lavanta mikro kapsülleri yerleştirilmiş bir yataktır. Nanoteknoloji* ile kumaş içine yerleştirilmiş mikro kapsüller temas ve sürtünme ile parçalanarak, hoş bir lavanta kokusu yayar. Lavantanın serinletici, sakinleştirici ve stres azaltıcı etkisi ile rahatça uyumanıza yardımcı olur.

* Advanced Micro Encapsulation System – İleri Mikrokapsülleme İşlemi: Mikroskobik düzeyde koku zerreciklerinin, dış etkenlerden koruyacak özel bir polimerik çeperle kaplanmasıdır. Bu işlem uygulanmış kumaşlarda koku etkisi çok uzun süre korunur.

© 2009 - 2016 İşbir Sünger San.A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

İşbir Yatak, bu websitesindeki olası hatalardan ve görüntülenen cihaz kaynaklı renk sapmalarından sorumlu değildir. İşbir Yatak önceden belirtmeksizin ürünlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 


   
Kurumsal

Hakkımızda
Vizyon
Misyon
Ürünler

Yataklar
Bebek Ürünleri
Beyaz Ev Tekstili
Medikal Destek Sistemleri
Baza ve Başlıklar
SOFA & BED SERİES
Sertifikalarımız

Altın Marka Ödül Sertifikası
Avrasya Kalite Ödülü Sertifikası
Sosyal Medya ve Tüketici
Gost R
ISO 10002
ISO 9001
Daha fazla...
İletişim

Acıbadem uyku merkezi      - T: 0 216 339 14 15

Kadıköy Uyku Merkezi - T: 0 216 418 69 94

Altunizade uyku merkezi     - T: 0 216 651 98 27

Göztepe uyku merkezi         - T: 0 216 357 53 54

 

 

       
DANIŞMA HATTI
444 0 444
| Copyright 2013 ® İşbir Yatak. Tüm hakları saklıdır kopyalanamaz.