Ana Sayfa   |   Fiyat Listemiz   |   Uyku Bilgileri   |    Kataloglar
 

Diğer Haberler
KALİTELİ BİR UYKU İÇİN DOĞRU YASTIĞI SEÇİN

Siz mışıl mışıl uyurken vücudunuz vitamine doysun!

7/24 TOPLUMUNDA UYKUNUN GELECEĞİ

Yatak alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Uyku keyfiniz yarım kalmasın!

Nature Massage ile uyanmak da uyumak kadar keyifli!

Teknolojide son nokta: Viscoelastik Akıllı yatak

İşbir Yatak medikal ürünlerde İNDİRİM!

Doğru yatak + iyi uyku = Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür..

Uykusuzluğu yenmek için ip uçları

Her Gün Yeniden Doğmak

Sağlıklı bir uyku için gereken teknolojiler işbir yatak' ta...

KAMUOYUNA DUYURULUR

Viscosnore medikal destek yastığımız ile nefes tıkanıklığı ve horlama tarihe karışıyor!

Anne Adaylarına Özel- Visco Ürünler...

Reflü yastıklarımız ReflüMed ve ReflüMax ile tedavinizde iyileşme şansınızı arttırın.

Yatak kliması ile Yazları serin, kışları sıcak..

İyi bir uyku için 10 öneri.

 
 
Sağlıklı bir uyku için gereken teknolojiler işbir yatak' ta...


 Ortalama bir ömrün yaklaşık yirmi beş yılının yatakta geçtiğini biliyor muydunuz?

Yaş̧amınızın üçte birini sağlıklı ve konforlu geçirmeniz ve yaşam kalitenizi arttırabilmeniz için sağlıklı uyku koşullarının sağlanması son derece önemli. Yatak odanızda ve yatağınızda gerçek rahatlığı yakalamak için uygun uyku çözümleri gerekiyor. Biz de son teknolojiyi kullanarak sizlere sağlıklı uyku çözümleri sunmak için sürekli olarak çalışıyor, araştırıyor ve yenileniyoruz.

İşbir Yatak ürünlerinde kullanılan farklı teknolojilerle; sağlık, konfor, rahatlık ve hijyen bir arada bulunuyor. İşbir Yatak teknolojileri denince akla ne geliyor, gelin birlikte bakalım…

Açık Hücreli Visko Teknolojisi

Ürünlerimizde kullanılan viskoelastik malzeme, sıradan bir destek malzemesi değil; ilk olarak NASA tarafından astronotların uzay yolculukları sırasında maruz kaldığı basıncı indirgemek için keşfedilmiş bir üründür. Diğer üretimlerden farklı olarak açık hücreli yapısıyla vücut ısısı ve basıncına duyarlı bu malzemenin yataklarda kullanımıyla yatağın vücudunuzun özelliklerine göre tepki vermesi sağlanır. Uyku esnasında yatağın vücuda uyguladığı karşı basıncı engelleyen akıllı hafıza hücreleri barındırdığı için bu malzemenin kullanıldığı yataklar AKILLI YATAK olarak adlandırılır.

Quallofil® Allerban® Dolgu Teknolojisi

İşbir Yatak tüm yatak ürünlerinde dolgu malzemesi olarak Anti-mite, Anti-mantar, Anti-bakteriyel, özellikli Quallofil® Allerban® dolgu elyaflarını kullanır. Ultra hijyen sağlayan bu ürün lisans anlaşması çerçevesinde Türkiye’de sadece İşbir Yatak tarafından kullanılmaktadır. İşbir için özel olarak geliştirilen Quallofil® Allerban® elyafı ile yatağınızın, Quallofil® Air Allerban® elyafı ile yastığınızın ve yorganınızın ekstra dolgun, konforlu, hafif ve hijyenik olması sağlanmıştır. Özel hava kanalcıklı bu teknoloji, hem yaz hem kış boyunca rahat bir uyku uyumanız için ideal ortam yaratır.

Hijyen Teknolojisi

İşbir Yatak ürünleri çok özel hijyen yöntemleriyle koku, lekelenme, bozulma, renk değişimi, alerji ve astıma neden olabilecek bir dizi mikroorganizmaya karşı korunmaktadır. Tüm yataklarımızı bakterilerden korumak için uygulanan HealthGuard™, yatak kumaşlarında mite, mantar, küf ve bakteri gibi organizmaların oluşumuna karşı koruma sağlayan etkili bir teknolojidir.

Polimer Yay Teknolojisi

Isıya ve basınca duyarlı viskoelastik malzemeden üretilen AKILLI YATAK’larda ilerleme, yatak sektöründe köklü bir değişimin habercisi olan polimer yayların kullanımıyla hız kazanmıştır. Ses yapmayan, dayanımı metal yaylara oranla artırılmış, vücuda göre farklı sertliklerde kullanılabilen bu yaylar AKILLI YATAK’lara ekstra konfor katmıştır. Türkiye’de sadece İşbir için üretilen bu yaylar kolayca deforme olmaması için tasarlanmıştır.

Anti-Stres Teknolojisi

Vücudunuz ve zihniniz için gün boyu bedeninizde biriken stresten arınmanız çok önemlidir. Bu amaçla özel olarak tasarlanmış, mükemmel elektrik iletkenliğine sahip karbon fiberli kumaşlar uyku sırasında vücudunuz üzerinde birikmiş olan elektrik ve gerginlik yaratan stresi, vücudunuzdan atmanızı sağlar. Anti-stres etkili karbon fiberlerle birlikte denizyosunu özelliği bulunan SeaCell kumaşı, cildinize yumuşaklık ve tazelik katar. SeaCell & Wellness Anti-Stress kumaşında, deniz yosunu içinde bulunan bazı aktif elementler bulunur.

Nano Teknoloji

Lavender Garden, kumaşı içerisine lavanta mikro kapsülleri yerleştirilmiş bir yataktır. Nanoteknoloji* ile kumaş içine yerleştirilmiş mikro kapsüller temas ve sürtünme ile parçalanarak, hoş bir lavanta kokusu yayar. Lavantanın serinletici, sakinleştirici ve stres azaltıcı etkisi ile rahatça uyumanıza yardımcı olur.

 
Kurumsal

Hakkımızda
Vizyon
Misyon
Ürünler

Yataklar
Bebek Ürünleri
Beyaz Ev Tekstili
Medikal Destek Sistemleri
Baza ve Başlıklar
SOFA & BED SERİES
Sertifikalarımız

Altın Marka Ödül Sertifikası
Avrasya Kalite Ödülü Sertifikası
Sosyal Medya ve Tüketici
Gost R
ISO 10002
ISO 9001
Daha fazla...
İletişim

Acıbadem uyku merkezi      - T: 0 216 339 14 15

Kadıköy Uyku Merkezi - T: 0 216 418 69 94

Altunizade uyku merkezi     - T: 0 216 651 98 27

Göztepe uyku merkezi         - T: 0 216 357 53 54

 

 

       
DANIŞMA HATTI
444 0 444
| Copyright 2013 ® İşbir Yatak. Tüm hakları saklıdır kopyalanamaz.