Ana Sayfa   |   Fiyat Listemiz   |   Uyku Bilgileri   |    Kataloglar
 

Diğer Haberler
KALİTELİ BİR UYKU İÇİN DOĞRU YASTIĞI SEÇİN

Siz mışıl mışıl uyurken vücudunuz vitamine doysun!

7/24 TOPLUMUNDA UYKUNUN GELECEĞİ

Yatak alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Uyku keyfiniz yarım kalmasın!

Nature Massage ile uyanmak da uyumak kadar keyifli!

Teknolojide son nokta: Viscoelastik Akıllı yatak

İşbir Yatak medikal ürünlerde İNDİRİM!

Doğru yatak + iyi uyku = Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür..

Uykusuzluğu yenmek için ip uçları

Her Gün Yeniden Doğmak

Sağlıklı bir uyku için gereken teknolojiler işbir yatak' ta...

KAMUOYUNA DUYURULUR

Viscosnore medikal destek yastığımız ile nefes tıkanıklığı ve horlama tarihe karışıyor!

Anne Adaylarına Özel- Visco Ürünler...

Reflü yastıklarımız ReflüMed ve ReflüMax ile tedavinizde iyileşme şansınızı arttırın.

Yatak kliması ile Yazları serin, kışları sıcak..

İyi bir uyku için 10 öneri.

 
 
Uyku keyfiniz yarım kalmasın!


 

Konforlu uyku için yeni teknolojiler üzerine çalışmaya devam ederken, geliştirdiğimiz  ‘Quallofil® Allerban® Dolgu’ ve ‘Hijyen’ teknolojileriyle size güvenli uyku sunuyoruz. 

 

Toz miteların barınmasının önüne geçen bu teknolojiler, bakteri ve mantarların oluşumuna karşı da koruma sağlıyor. Ayrıca faranjit, alerji, astım ve boğaz enfeksiyonu gibi sağlık sorunlarına neden olan bazı bakterilerin gelişimini de önlüyor. Böylece size sadece uyku keyfi kalıyor…

Yaşamınızın üçte birini, yatağınızda sağlıklı ve konforlu geçirmeniz için yeni teknolojiler üzerine yoğun çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızın sonucunda ortaya çıkan bu teknolojilerinden biri de Quallofil® Allerban® Dolgu Teknolojisi. Türkiye’de sadece İşbir Yatak ürünlerinde kullanılan bu teknoloji, size güvenli uyku sunuyor. Nasıl mı? İşbir Yatak Quallofil® Air Allerban® yastık ve yorganlarında kullanılan dolgu elyafı, gözle görülmeyen ama insan vücuduna büyük zararları olan bakterilere karşı savaş açıyor. Anti-miteanti-mantar ve anti-bakteriyel özelliklere sahip olan dolgu elyafı; yastığınız ve yorganınızın ekstra dolgun, hafif, konforlu ama en önemlisi hijyenik olmasını sağlıyor.

Öte yandan, özel hava kanalcıklı bu teknoloji, hem kış hem de yaz boyunca rahat bir uyku uyumanız için ideal bir ortam yaratıyor. Bu özel dolgu elyafı patentli lif yapısıyla vücudunuz için gereken hava sirkülasyonunu sağlıyor ve patentli Allerban® katkısı sayesinde de toz mitelarının barınmasına engel oluyor. Çok özel işlemlerden geçirilen Quallofil® dolgu malzemesi yatağınızda mantarların ve bakterilerin oluşumuna karşı koruma sağlıyor. Ayrıca faranjit ve boğaz enfeksiyonu gibi sağlık sorunlarına neden olan bazı bakterilerin gelişimini önlediği de testlerle kanıtlanmış bulunuyor.

‘Hijyen teknolojisi’ ile bakterilere savaş açıyor

Yataklarımızda ‘hijyen teknolojisi’ de öne çıkıyor. Ürünlerde kullanılan çok özel hijyen yöntemleri ile koku, lekelenme, bozulma, renk değişiminin önüne geçilirken; alerji ve astıma neden olabilecek bir dizi mikro organizmaya karşı da korunma sağlanıyor. Yataklarda kullanılan süngerler 1. sınıf Öko–TexSertifikası’na (bebeklere ve çocuklara yönelik ürünler için uygunluk) sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.  Bu özelliğe sahip olan yataklar, bebek cildine teması ve kullanımı için uygunluk gösteriyor. Tüm yatakların, bakterilerden korumak için kumaşlarına uygulanan ‘HealthGuard’teknolojisiyle geliştirildiği göze çarpıyor. Bu teknoloji, yatak kumaşlarında mite, mantar, küf ve bakteri gibi organizmaların oluşumuna karşı etkin koruma sağlıyor. Ayrıca bu yöntem bakterilerin neden olduğu beneklenmeyi ve hoş olmayan kokuları da önlüyor.

Ürünlerin bağımsız laboratuvarlar TEC Laboratuvarı (Fransa), NAMSA  (A.B.D), Centexbel (Belçika) ve ITH (A.B.D) tarafından test edilmiş olduğunu da belirtelim.

 
Kurumsal

Hakkımızda
Vizyon
Misyon
Ürünler

Yataklar
Bebek Ürünleri
Beyaz Ev Tekstili
Medikal Destek Sistemleri
Baza ve Başlıklar
SOFA & BED SERİES
Sertifikalarımız

Altın Marka Ödül Sertifikası
Avrasya Kalite Ödülü Sertifikası
Sosyal Medya ve Tüketici
Gost R
ISO 10002
ISO 9001
Daha fazla...
İletişim

Acıbadem uyku merkezi      - T: 0 216 339 14 15

Kadıköy Uyku Merkezi - T: 0 216 418 69 94

Altunizade uyku merkezi     - T: 0 216 651 98 27

Göztepe uyku merkezi         - T: 0 216 357 53 54

 

 

       
DANIŞMA HATTI
444 0 444
| Copyright 2013 ® İşbir Yatak. Tüm hakları saklıdır kopyalanamaz.